רוכב החלל

בעוד הוא ריחף לכיוון החללית קור הריק חלחל דרך החליפה של רוכב החלל, אבל לא מיתן את ההתרגשות מהקרב הממשמש. המתכת הקשה תפסה את כתפו והוא מיהר לטפס במיומנות אל מעקה התחזוקה, עיניו מתמקדות אל חלון מנעול האוויר של השלל העתידי שלו. לצערו, אף אחד לא שכח לנעול בדרכו פנימה.

למזלו, הוא הגיע מוכן. הוא הניח מטען חבלה דביק על החלון, ועם זריזות היאה לשמו, רוכב החלל התהפך ממקומו אל הבטיחות של חריץ קירור. הוא התכונן לפגיעה, ומיד כשהשלדה רעדה מהפיצוץ, הוא קפץ חזרה. החלון היה מפוחם, אבל אפילו לא סדוק. איזה מין חלון זה? לפני שהספיק לשקול את אפשרויותיו, צריח אוטומטי נפרש מהמעגן שלו. בתוך החללית, אורות אדומים מהבהבים התריעו לצוות על נוכחותו.

הוא בהה בצריח בבלבול. למה שצריח אוטומטי יופעל עבור איום כל כך סמוך? בעוד הזקיף הסתובב אליו, הוא ראה חלודה מאטה את תנועותיו. החללית הייתה עתיקה! ליבו דהר בעוד הביט לתוך הלוע, שריריו מתוחים. הצריח התחיל לירות פעימה לפני ששיגר את עצמו הצידה בגלגול מרשים, נוחת ממש מחוץ לטווח התנועה של הזקיף. הזכוכית ששרדה את עוצמת המטען שלו לא עמדה במטח, ובשריקה מפוצצת האוויר זרם מחוץ לספינה, חברי הצוות נשאבים בחוסר אונים אל הריק. רוכב החלל חייך למראה החללית הריקה. עתיקה כזאת תמכר היטב.

נכתב על-ידי
דניאל רמבישבסקי
כותב פנטזיה ומד"ב מאז שאני זוכר את עצמי. ניתן למצוא את הסיפורים העדכניים שלי בבלוג: wordvortex.com
הדף נקרא 47 פעמים
אהבתי חיבבתי
אין תגובות
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי