מה לדיכאון חורף ולפרינס

I never meant to cause you any trouble. I never meant to cause you any pain.

אנחנו מתגלגלים לאט ברחובות של חיפה. הסירנות כבויות, הצוות שותק, ואני צופה מהחלון של הרכב על נשר. שוכחת את עצמי בתוך המדים הלבנים האלה. הגעתי למסקנה שחיפה נראית ומתנהגת כמו מישהי אחרת בחורף, כמו בחורה שקיבלה מחזור נוראי, ולא מצליחה להפסיק לבכות על אלו שעזבו אותה. יש מטופלים שלא יחזרו לדירה שלהם. זה יום חמישי, העשרים ושתים בנובמבר. השעה עשר, לקפה שלי יש טעם של עצבות, והמדים שלי מדיפים ריחות גוף שונים, של אנשים שונים שגדלו בבתים אחרים אבל סיימו באותה מיטת בית חולים שהסריחה מחומר לחיטוי ידיים. החיים הם פסיפס אחד גדול של מקרים מצערים ואני נזכרת גם בחתיכה מהפסיפס, בחורה שבלעה שתי חבילות של טרמדקס, ואני שואלת את עצמי כמה זמן מראש הם מתכננים את הפינאלה. העיניים שלי עוקבות בסללום אחרי טיפות הגשם שמתגלגלות במורד החלון.  

PURPLE RAIN, PURPLE RAIN

זורקת את הכוס לפח הקטן ליד הדלת, מרחב תזוזה מוגבל כמעט למטר על מטר. נוח לי בחללים קטנים. המחשבות שלי והגשם מתאחדים ונופלים ומשתנים, אבל כבר התרגלתי לדחות את המחשבה שאצלך דברים לא מתנהלים כפי שהיו צריכים. לצערי אין פרוטוקול שיעזור לך להתמודד עם הצעקה שבוקעת מהגרון שלך שש שנים רצופות, הפרוטוקול היחיד שקיים מתייחס רק לנזק שאחרי. להוריד עם שתי מטפלים.

IT’S SUCH A SHAME OUR FRIENDSHIP HAD TO END

PURPLE RAIN, PURPLE RAIN

המיטה באמבולנס נקייה לשם שינוי. הפרמדיק מגביר את עוצמת הקול, ואיתי המשתלם שאיתי לא מפר את הדממה שהשיר הזה יוצר. סולו גיטרה, תשואות ומחיאות כפיים. פרינס גונח במיקרופון והצוות שותק כי אין לאף אחד משהו טוב יותר לומר בזמן שאנחנו מחכים לנסיעה הבאה, לפור הבא שייפול. ואני שותקת כי נזכרתי שאין לי שום דבר טוב יותר חוץ מלהשלות את עצמי שמישהו דואג לך.

I ONLY WANTED SEE YOU LAUGHING IN THE PURPLE RAIN.

נכתב על-ידי
טלית
"הדמויות בספרים אמיתיות כמו בני אדם" (ספר האי-נחת)
הדף נקרא 23 פעמים
אהבתי חיבבתי
אין תגובות
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי