הכל יהיה בסדר בפלוטו

את מבינה? אני רציתי שכל הסיפור הזה יצליח. לא תכננתי מראש את מה שקרה אחר-כך אבל אי-אפשר להגיד דבר כזה באמת כשאתה משקיע את כל כולך. את חושבת? את לא חושבת? הבריחה מהמעונות היתה הדבר הקל. את יודעת שהם לא באמת משגיחים. טוב להם שיש ברחנים כמונו. כל הכלכלה פה בנויה על איזונים לא חוקיים. הם דואגים למסות טוב מאד את מה שהם מרוויחים מהמכרות והם צריכים ברחנים כמונו כדי שימכרו סחורה לפיתרוגים שאותם מחרימה האמנה הבין-גלקטית. אני יודע, את לא אוהבת שאני מתחיל להרצות לך על פוליטיקה אבל מותק, את כבר לא ילדה - את מבוקשת על-ידי משמר הגבול של הפדרציה. האם זה היה שווה את זה בשביל האהבה? זו שאלה שיודעים לענות עליה אני מאמין רק כשמזדקנים. האם יהיו לנו הרהוריי חרטה? ואילו הרהורים היו לך אם היית נשארת בארץ?

אם כבר אז אני לא יודע אם אי-פעם אסלח לעצמי כי יכלתי להשאר עם ג׳אן ולואי ולגדל אותם עם האמא שלהם. מפה יש לי פחות יכולת להשפיע על החיים שלהם גם אם נצליח לתקשר דרך הרשת. הפילטרים של היום לא שווים כלום, גם פעם זה היה קשקוש אבל היום באמת אפשר לעקוף הכל. כן, זה מנחם אותי. כל הטכנולוגיה הזו ואת חוש הריח עוד לא פיצחו. את יודעת שבמאות הקודמות אנשים יכלו להריח הרבה יותר טוב? כמו כלבים, כן כמו כלבים אבל מה נעשה שכמו הכלבים גם חוש הריח נכחד.

באמת שאני רוצה לדעת איך את מרגישה. את מתגעגעת? לא, אני יודע שאין תרופה לדבר הזה. אני לא אוכל להחזיר אותך לשם. את יכולה לחזור. את תשלמי קנס, תגידי שזה היה בגללי הכל והם יסלחו לך. אולי תחטיפי שנתיים בפנים אבל סיכוי נמוך. הם לא מחמירים עם נשים, למרות שקשה לי לקרוא לך אישה. את יודעת, בשבילי את סוג של ילדה. נערה. נכון נכון, את לא ילדה - אני יודע. לא, אל תחשבי שאני שוביניסט. באמת, אולי קצת אבל אישה נשמע נורא זקן ואת לא. כן, מנוסה כן. מצחיקה אחת שאת מתקנת אותי. את מנוסה. את מאד מנוסה אבל לא זקנה, בסדר - אפשר להסכים על זה?

בכל מקרה, אני רואה שאת מרגישה כבר קצת יותר טוב ותסתכלי פה על הצג - יש לנו עוד שלוש שעות להגיע לתחנת המעבר. אחרי זה כבר באמת אין דרך חזרה ואנחנו בניווט ישיר לפלוטו. נלך לישון ונקום על הננס הלבן. אני לא יכול להבטיח לך את הנצח, כבר עשיתי את זה פעם אחת וגיליתי, בדרך הקשה, שזה קשקוש. רק מה שמת נצחי, כל מה שחי משתנה וגועש וגם, ובכן - מת בסוף. אולי נשאר ביחד חודשיים, אולי עשר שנים, אולי כל החיים. אני לא יודע. אני יודע אבל שבפלוטו לפחות נוכל לחיות בחופש. חופש עם עצמנו. יש שם מזג אוויר נוראי והחמצן שם עדיין מאד מאד דליל. זה כוכב בהתנעה, בגלל זה הפיקוח שם גם חלש. את יודעת שלפני כמה מאות שנים באוסטרליה היו רק פראים? הראשונים שהגיעו מהציוויליזציה היו פושעים. זה נפלא שקשר בין תרבויות מתחיל תמיד במקום הכי נמוך, לא? 

תראי, מותק - אנחנו עדיין יונקים. טכנולוגיה והכל. פעם נשים היו יולדות, את ידעת את זה נכון? היה דם שיוצא כל חודש... את מכירה את הסיפורים, נכון? אז בואי נגיד קצת תודה למדע שעשה את הכל קצת יותר נוח והרבה יותר סטרילי, גם אם אנחנו דור דפוק לפחות אין לנו את הצרות שהיו להם פעם. את ואני טיפוסים קצת יותר נוסטלגיים, זה הכל.

הצפצופים האלו? זה יפסיק. כן, הם מנסים לאתר אותנו. לא, אני לא מודאג. כן, אני יודע שזו חללית סוג ז׳. אני לא יכול לשלוט בהכל. אנחנו לא נמות. מה את בוכה? את יודעת שאני אוהב אותך? אני אוהב אותך, כן. זה לא רק הסקס. אני באמת אוהב אותך. את לא מאמינה לי? בטח שאמרתי לך את זה. מתי? מה זאת אומרת מתי? מה זה משנה? מה את צוחקת עלי, היית באה איתי עד כאן אם לא היית יודעת שאני אוהב אותך?

הנה, יש לי כאן משהו קטן שהבאתי לך... מזכרת מכדור הארץ. מה זה? אה כן, לא שכחתי שאת קצת מעופפת... זה זרעים. זרעים שסחבתי מהמעבדה... מהגידולים של החממות. כן. לא. לא, זה לא זה. נו תנחשי. את יודעת שפעם היו מערבבים כל מני כימיקלים וצמחים שונים ושמנים והשד יודע כדי להגיע לטעם מסויים? היום יש לך צמח לכל דבר. הכל אורגני אבל מהונדס או מהונדס אבל אורגני. קוקה קולה זה היה נוסחא, גם מרק עוף. כן, מה שאני מחזיק פה זה זה זרעים של נוטלה. כן, אני מאמין שנוכל לגדל אותם בפלוטו בגלל זה הבאתי אותם. בגלל זה הבאתי לך אותם. כן, אני גם אוהב אותך. הכל יהיה בסדר בפלוטו.

פלוטו
נכתב על-ידי
דור כלב
כותב כל יום. משתדל שלא את אותו הדבר.
הדף נקרא 139 פעמים
אהבתי חיבבתי
2 תגובות
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי