מלבי בחלל

גולדה
חמישי 5 לדצמבר, 2019 · דקת קריאה

היה זה לילה קריר. רק דּוּדָא למלבי יכולה להוציא אותי בלילות כאלה מהבית. עננות וויד יצרו ערפל בכל פינה, משאיות זבל רועשות אספו את החרא של אנשים מהרחובות. תוקעת ביס וחושבת האם לחזור לקנות עוד שמא הדּוּדָא תתקוף שוב? לפתע בום גדול על רוטשילד הרעיד את מחשבותיי. סְמָאלַהּ. אור בוהק עם נצנצים ועשן התפזרו על הכביש כמו משאית במצעד, ואז התגלתה בפני חייזרית יפה שבא למות. שיערה שחור, עיניה אפורות, עורה כתמתם ושפתיה אדומות.

"שלום לך" היא אמרה והבנתי אותה! "חייזרית יפה, את מדברת עברית?" תהיתי. "אני מדברת חייזרית אבל החללית מתרגמת לך" היא מחייכת ואני משחקת אותה קול. ״מגניב, מגניב. צריכה מקום לישון בו? אני גרה פה״. ״את בת חווה יפה ואני חייזרית סקסית שמחפשת כלה אנושית לקחת איתי לחלל. זורמת?״ היא אומרת ואני מהופנטת. ״מה, נדפקת?״ נפלט לי והיא צחקה כמו טרקטור. היא נישקה אותי ונישקתי חזרה וזיקוקים האירו את השדרה. מפה לשם לחללית. 

במיטה המרחפת עשינו סקס חייזרי אנושי. היא גמרה ויצא לה קונפטי, אני הדלקתי סיגריה. ״אנחנו הולכות עכשיו. תתלבשי יהיה קר״ היא אמרה ולא היה לי כוח ללכת, אז יצא שזרמתי איתה לחלל.נכתב על ידי
גולדה
רוצה להגיב? התחבר

והתמונה הוי התמונה 💜
דור כלב כתב לפני 7 חודשים

חח צחקתי מלא!!! מעולה!
דור כלב כתב לפני 7 חודשים


מאז שנפרדנו, גולדה דקת קריאה 18 לדצמבר 2019
קופסת מתכת, גולדה דקת קריאה 15 לדצמבר 2019
מגבת, גולדה דקת קריאה 15 לדצמבר 2019
הירשמו עכשיו לדף!
מבטיחים לא לשלוח ספאם במייל,
רק סיפורים ושירים.

כניסה מהווה הסכמה לתנאי השימוש