אחותי הנשמתית

אלינור
רביעי 8 לינואר · 3 דקות קריאה

הנשמה יורדת לעולם עם קבוצת נשמות, אשר לכולן מטרה משותפת בכדור הארץ, חלקן אפילו נפגשות באותו גלגול ועוברות חוויות משותפות על-מנת לאסוף מידע ולהתקדם יחד תוך כדי בחינה והתעמקות בדברים. לשמחתי ולמזלי זכיתי לפגוש נשמה שכזאת , שהרגישה בכל המובנים כמו אחות, אפילו יותר מהאחיות שקשורות אליי בדם.  

קראו לה ליסה, בתקופה שגרתי באנגליה עבדתי בדוכן תכשיטים בקיימברידג', קניתי לעצמי ספר עלילתי על קלאופטרה והסמל שהיה מוטבע על הכריכה היה העין של רע, שזה גם אחד מהקעקועים שלי. תמיד נמשכתי למצרים העתיקה, ישבתי באחד הימים וקראתי את הספר והיא עבדה בדוכן לידי , היא ראתה את הסמל וגם היא כמוני ממש התחברה למצרים ואפילו ביקרה בפירמידות.  

התחלנו לדבר ומצאנו המון דברים משותפים היא התלהבה שאני מישראל, ישר התחברנו ולפעמים היא הייתה יוצאת איתי או שסתם היינו מסתובבות בקיימברידג',  היא גרה בעיר אחרת. הפכנו להיות חברות מצאנו המון נושאי שיחה משותפים, היא הייתה כל כך מצחיקה וקלילה כמוני לאותה תקופה, תמיד דיברנו על נושאים רוחניים , והיינו מגיעות מאוד רחוק בשיחות שלנו, לא דיברתי עם אף אחד ככה כמו שדיברתי אתה. לימים חזרתי לישראל ונשארנו בקשר, היא באה לבקר אותי ונסענו בכל הארץ הכרתי לה את החברים שלי טיילנו בירושלים, ים המלח, היא הכירה את המשפחה שלי והיא הפכה לחלק מחיי, נסעתי כמה פעמים אליה, תמיד היו לנו חוויות מצחיקות. הרבה מהפעמים לא נפגשנו במשך שנה שנתיים ואז היינו מתקשרות אחת לשנייה ומבינות שהגיע הזמן להיפגש אחרי כמה זמן הכרתי לה את סיני וזה הפך להיות המקום שבו אנחנו נפגשות ומתעדכנות וכמובן מדברות על היקום על העולם על אנרגיה כל הנושאים שכל כך אהבתי לדבר ולא יכולתי לדבר ככה עם כל אחד, יכולתי להיות אני לידה.

היא זיכתה אותי בכך שהיא הגיעה לחתונה שלי, ופתאום נהייתי בעלת משפחה, ליסה אף פעם לא התחתנה ולא היו לה ילדים. בפעם האחרונה שהיא ביקרה אותי ב2015 כבר הייתי עם הילד השני וכל כך שמחתי שהיא הספיקה להכיר אותם והם אותה, רגע לפני שהיא נסעה לשדה התעופה, דיברנו על מתי נתראה. שוב, בלי לחשוב יצא לי מהפה אני חושבת שזה יהיה קשור למוות שלך, והיא אמרה אני יודעת.

במאי 2016 ליסה נפטרה, ולא זכיתי לראות אותה שוב אחרי המפגש הזה, הגעתי שוב לאנגליה ללוויה שלה, בדיוק כמו שדיברנו באותה שיחה. אין מילים שיכולות לתאר את הכאב בלב שעבר עליי באותו הרגע שהמשפחה שלה הודיעה לי את הבשורה.  

הדבר היחידי ששמר אותי מלא להתפרק זאת הידיעה והאמונה שלי בחיים הבאים וההבנה שמוות זהו שער למימד אחר, והנשמה שלה ממשיכה ועוברת תהליך , זה הדבר שהחזיק ועדיין מחזיק אותי, אני מתגעגעת אליה עד אינסוף, נשארתי עם זיכרונות של 12 שנה שבה זכיתי ליהנות ממי שהיא הייתה כבן אדם ועבורי. לשמחתי היא ביקרה אותי במספר חלומות והעבירה לי מסרים כך שאני יודעת שהיא במקום טוב ושהיא מגשימה את עצמה כנשמה שעוזרת לנשמות אחרות. ובזאת באה ההשלמה שלי מהמוות של האדם הכי קרוב שהיה לי למרות המרחק הגיאוגרפי שהיה בינינו כאשר חוויתי את הגלגול במצרים קיבלתי תשובה מאיפה אני וליסה מכירות מעבר לכך שאנחנו נשמות שבאו מאותה קבוצה.  

ליסה הייתה אלכימאית כמוני בפירמידה במצרים,  ילדה עזובה שנאספה למלא את התפקיד החשוב ביותר לאותם ימים. היינו חברות מכיוון שלא היינו יכולות להימצא בחברת אנשים מצאנו חברה אחת עם השנייה וחלקנו את הטוב והרע שהייתה לנו לאותה תקופה, ממש כמו בגלגול הנוכחי חלקנו את הכאב את הטוב ואת הרע, הבנו אחת את השנייה ובכך סגרנו מעגל. נכתב על ידי
אלינור
מטפלת גוף נפש
שלושה פירגונים מס-ז
הדף נקרא 44 פעם
רוצה להגיב? התחבר


ויפאסנה, אלינור 4 דקות קריאה 27 לינואר
התחלה ללא סוף, אלינור 3 דקות קריאה
9 לדצמבר 2019
הירשמו עכשיו לדף!
מבטיחים לא לשלוח ספאם במייל,
רק סיפורים ושירים.

כניסה מהווה הסכמה לתנאי השימוש