למה לי קורונה עכשיו

מור משרקי
שני 9 למרץ, 2020 · 3 דקות קריאה
Photo by CDC on Unsplash

הישות הגדולה שלום רב,

ברכת מילניום מצוין ומאוזן כמיטב המסורת.

אני פונה אליך בנושא כאוב ומר שכן התברר לי כי בניגוד לכל התחזיות הופץ נגיף מידבק בקרב בני האנוש. 

ברצוני להזכיר להוד חשיבותו את פועלי בתחום ולציין כי לא הייתה לי יד או קרן בדבר, באופן מעורר תמיהה וכעס.

עוד יש להבהיר כי ידועה לי מעורבותו המועטה של הוד יקומו בעולם בני האדם, אך מכיוון שהשפעתך וכוחך האדירים זכורים לכל, לא היה מתאים ממך להיות הנמען למכתב תלונה זה. אין ספק ברוחי כי תמצא את האחראים למעשה ותבוא איתם בדין כפי שמחייב הצדק האינסופי.

לאחר הקדמה זו אגש אל קרביה של הקובלנה.

אם זכורה לאדוני פגישת האסונות שהתקיימה במאה שעברה, אחרי מלחמת העולם האנושי השנייה, ודאי הוא יודע כי אנוכי מוניתי לאחראית ראשית, יזמת ומוציאה לפועל של האסון הבא.

כמדומני שהדבר רשום בפרוטוקול הפגישה וצרוב בירחי המועד שבו התקיימה, ורוב מושלמותו מוזמן לבדוק את הדברים.

על כל פנים, מיד לאחר שהתעדכנו הנתונים הסופיים של קורבנות בני האדם כתוצאה מהמלחמה, היה ניתן לראות בבירור כי קיימת שהייה של מאה שנה לפחות עד שהעולם יזדקק לאסון נוסף שיקצור כמה מיליוני נפשות ויאזן את הגידול המאסיבי באוכלוסייה האנושית.

נוסף על תפקידיי האחרים, הקדשתי עשורים רבים בתכנון קפדני ומדוקדק של כל שלבי האסון. רב זוהרך ודאי זוכר את הדיווח שהגשתי לו לפני שנים בודדות בלבד, ובו פירטתי על הצלחותיי האחרונות בקידום תוכניתי.

כמה נרגשת הייתי כשנחלשו האימפריות הגדולות של בני האדם והיינו צעדים מספר מפתיחת מלחמת עולם אנושי שלישית. כל הסימנים היו נטועים בקרקע בטוחה, ובדיקות גורל חוזרות ונשנות שביצעתי הראו כי זה רק עניין של זמן עד שיתפוצצו כמה מוקדים ויוציאו את האסון הנפלא שלי מן הרוח אל הפועל.

אתה יכול לשער ברוחך מה גדולים היו תדהמתי וכעסי כשנגלה לי, כמו לאחת האנוש הפשוטה שנגיף מידבק ברמה גבוהה הופץ ברחבי הגלובוס וגורם לבהלה וחרדה בקרב בני התמותה.

כל בירוריי לא הועילו, אודה ואתוודה שהפעלתי קשרים גם בעדן התחתון ולא נמצאו האחראים למעשה הנפשע.

אין בטענה זו לרמוז כי בך נעוץ המקור לדבר, כלל וכלל לא, ובכל זאת הנפש תמהה על פעולה בתחום זה שלא נרשמת בפרוטוקולים המוכרים ולא נתונה לפיקוחי המתמיד.

רק להדגיש את מימדי האסון: הנגיף הדביק אוכלוסיות נרחבות וגרם לאלפי מקרי מיתה. כאמור, היקף אנושי שלא מהווה אפילו שמינית מההיקף המצופה במלחמת העולם האנושי השלישית שתיכננתי. 

זאת ועוד, הנגיף מהווה גורם חיצוני מגבש בעבור אימפריות האדם השונות וגורם להם לשתף פעולה זה עם זה ולשכוח(!) את כל הצרות שאני, במשך עשורים שלא יסולאו בפז, עבדתי קשות כדי להטמיע בלבבותיהם הקטנים! מה סיכויינו לפתיחת מלחמה כעת? אפסיים, וכל בדיקות הגורל יאמרו כך.

הוד שמיימיותך, אני דורשת לפעול במהרה. לבטל את התפרצות הנגיף עוד החודש ולפתוח חקירה בסדר דין גורלי מהיר כדי להעמיד את המתערבים לדין נצח.

אני נוקטת בלשון ברורה: לא אקבל שום התחמקות, כזכור אני הישות האחראית לאסונות בעולם האנושי ולא אסבול ערעור שכזה על סמכותי.

מקווה לטיפול מהר בתלונתי, בטרם האסון הנוכחי יידרדר לתהומות שמהן לא נוכל לפתח אסון חדש במאה הקרובה (וכך לאזן את גידול האנוש העולה על גדותיו).

נ.ב. אסון בדמות נגיף המוני כבר נעשה בעבר, ולא הייתי רוצה שבקרב מחלקות אחרות יטענו כנגדי טענות של חוסר מקוריות, מה שאולי כבר נעשה ולא בצדק. אני מצפה לפיצוי הולם.

נ.ב.ב מישהו אולי חשב שזה מצחיק לקרוא לנגיף על שמי. משקה מר וכהה היה מקובל עליי, אך זה כבר עובר כל גבול.

בברכה,

הקורונה העליונה

אחראית ראשית, יזמית ומוציאה לפועל של אסונות על פני האדמה.נכתב על ידי
מור משרקי
נושמת קריאה וחיה כתיבה, אוכלת אותיות כשמתחשק לי
רוצה להגיב? התחבר

מושלם. מושלם. אהבתי מאאאד.
דור כלב כתב לפני 11 חודשיםהירשמו עכשיו לדף!
מבטיחים לא לשלוח ספאם במייל,
רק סיפורים, שירים ועדכונים.

כניסה מהווה הסכמה לתנאי השימוש