מיאזמה רבותי, בתאבון

נטע שרם
שישי 20 למרץ · דקת קריאה

מיאזמה רבותי, בתאבון

כן רבותי וגבירותי, הקשבנו לקול ההמון - קיבלתם מהפכה! 

הוצאנו בשנה שעברה את "תיאוריית" ה"נגיפים" מחוץ לחוק. תרועות רמות. תודה תודה.

(רדיו מקולל. הבעיה, לא היתה הבורות. בורות תמיד היתה ותמיד תהיה.)

כמו כן אני מודיע כאן מעל גלי האתר, כי לאחר מצוד מורכב, נסגרו כל "מכוני" ה"מחקר" ה"מקוונים", אשר אינם מקבלים את כוהני המדע החדש:

גליאנוס,

וממשיכו הדגול

מייקי, מנחה תוכנית הריאלטי "מקיזי דם: השורדים".

(הבורות דווקא מייצרת מומחים, זו "השכלה" מוטת אקדמיזציה שעשתה את המוטציות הנוכחיות. ממתי זה שאני מתמלא בייאוש כשאני רוטן ומלמלמל לעצמי?).

כמו כן אני מכריז כי נטיל מס גבוה על השימוש בחומרי "חיטוי". הם כידוע מייצרים ערפל מפיץ מחלות שהורג את כולנו.  אני אוהב אתכם. אני שולח לכם עכשיו קובץ של פסלון שלי. מוזמנים לתלות על הצוואר בגרסת הסמול, או להניח בפתח הבית.

(אני חייב להדפיס כמה פסלונים לתלות על החלון. ואז אחזור למרתף. מסוכן לי פה ועוד לא סיימתי מה שנותר לי לעשות. רגע, קודם אדליק את המסך על שידור חוזר של מקיזי הדם. אבל כשאמות טקס הטיהור שיערכו לי יהיה האחרון באמת. אני פצצה מתקתקת. נראה אותם מתמודדים עם  מה שיחכה להם בתוך הגופה שלי בלי המדע הישן.)

***

כשיהודה מת כגיבור מלחמה מטעם עצמו מהוירוס הקטלני שהינדס, הגיעו שנים ממסדר הכוהנים מייקיגלנאוס לטהר את הגוף לפני הקבורה. אולם הם לא הגיעו עם מים טהורים וחופן אזוב. היו להם כל אותם דברים שיהודה החביא במרתף. כולל ציוד מגן, ופורמאלדהיד. אחרי שעטפוהו בשקית סטרילית ושרפו אותו ואת הפיגוע שלו, הוא זכה לקבורה חגיגית. ההספדים היו מרגשים. אחד ממאמיניו האדוקים של השיטה, חוזר בתשובה יש לומר, ועוד החזיק בכמה "תארים".

המרתף שלו לא הושמד כמובן. הכהנים דאגו להמשיך את העבודה במקום בו הפסיק.נכתב על ידי
נטע שרם
אחוז בזה וגם מזה אל תנח ידך
פירגון אחד
הדף נקרא 16 פעם
רוצה להגיב? התחבר


הירשמו עכשיו לדף!
מבטיחים לא לשלוח ספאם במייל,
רק סיפורים ושירים.

כניסה מהווה הסכמה לתנאי השימוש