רק ככה מתחתנים היום

מור משרקי
שישי 24 לאפריל, 2020 · דקת קריאה
Image by by Anna Che from Pixabay

את יודעת מותק, כולן עוברות את זה בסוף. גם את בעוד שעה כשתגיעי אל החוף, תביני שזו זכותך להמשיך פה דור, ואז נראה אותך מסתכלת לאחור. תהיה שקיעה וארוחה וכולם ימחאו לכם כפיים, כפרה תקשיבי למי שכבר עברה חתונה או שתיים, החבר'ה שלמעלה סידרו לך זיווג משמיים. 

הם יודעים יותר ממך מה הכי טוב בשבילך, פשפשו בליבך, בחנו כל חור וחור - עכשיו את בתור, מצאו לך מישהו שיחדור. מה חשבת כפרה, המבחנים שלהם מדויקים! הם אבחנו את כל הסדקים, את כל הפצעים הריקים, את כל ההרגלים המזיקים, את הכול הם בודקים. 

אל תהיי מבוהלת ילדונת, אני רואה שהלחי שלך רטובה. די להתעצב זה מיותר, ככה נגזר והכול לטובה. הרי זה גורלך עוד מיום הלידה, להיות נקבה זו אחריות כבדה. את צריכה לחשוב על הדורות הבאים, הגנים שלך יככבו כה גאים!

מספיק עם הבכי, עוד לא סיימנו איפור. את באמת עושה מידי דרמה, זה לא כזה סיפור. עברו פה לפנייך עוד שבע כלות, אהיה איתך כנה, הן היו יותר קלות. תהי שלווה, תהי שלמה, תשמחי שמצאו לך נפש תאומה. לך היה מזל מתוקה, יש מי שנרקבת רווקה. 

אני? את שואלת, לי לא מצאו אהבה. ברור, זה לא אומר שאני פחות טובה. יותר? את מגזימה, הייתי מעדיפה משפחה. אבל יש לי מחלה, גן פגום אני מניחה. רואה למה יש לך מזל? לי לא הייתה חתונה בכלל. קדימה בובל'ה את נראית כבר בסדר, יישרי את השמלה ונצא מהחדר. 

עכשיו תורך למלא את תפקידך בעולם, מחכה לך חתונה. 
תבטיחי לי שתבואי בראש מורם, תראי להם שאת זו שמביטה ראשונה.

 


כתבתי בבלוג שלי איך התמכרתי לחתונה ממבט ראשון ותהיות על אהבה
מזל שבינתיים זה באמת רק תוכנית ריאליטי, אולי עוד יש תקווה.נכתב על ידי
מור משרקי
נושמת קריאה וחיה כתיבה, אוכלת אותיות כשמתחשק לי
שלושה פירגונים מנאקסון
הדף נקרא 36 פעם
רוצה להגיב? התחברהירשמו עכשיו לדף!
מבטיחים לא לשלוח ספאם במייל,
רק סיפורים, שירים ועדכונים.

כניסה מהווה הסכמה לתנאי השימוש