קורונה בפריז - יומן בשלושה קולות #2

דורון גרוסמן
שבת 2 למאי · 2 דקות קריאה

17.03.2020                                    
יום 2 - סגר!

רשומה קודמת       רשומה הבאה  


דיסקליימר: הכתוב מטה אינו תיעוד נאמן של המציאות. הוא בקושי תיעוד, ויותר סיפור ומקור לשחרור קיטור. ולגבי נאמנות- צריך לשאול את מאהבותיו. אין לקבל החלטות כלכליות או בריאותיות לפי הכתוב בו.


כצפוי, הוכרז סגר כולל ואיסור תנועה למשך שבועיים לפחות. מותר לצאת רק בצירוף טופס שמסביר בדיוק לאן ולמה. לא מקוריים הצרפתים האלו, מחקים את איטליה. נשמע שבישראל המצב קרוב.

מתברר שהחוק השני של התרמודינמיקה מופר בדירות סגורות ומבודדות. יש פה לפחות מכונה מתמדת אחת. [תזכורת: לערוך תיעוד מפורט ולפרסם מאמר בננייצ'ר, זה עלול לעזור לקריירה המדעית הנרפית שלי, שנאמר - זה שלא קיבלו אותך לנייצ'ר לא אומר שהרעיון שלך נכון]

היום אספנו אצל הגרדייאן חבילה מסבתא (תודה סבתא!) הגרדייאן צעקה עלינו משהו בצרפתית בקשר לזה שוירוס וחבילה ושלהפסיק להזמין דברים באינטרנט. אני חושב שלעטות מסכה וככפות לא עזרו לסיטואציה.
שוין, עוד מעט אמורה להגיע חבילת ענק שמכילה מתקן טיפוס ומגלשה לילד (בכל זאת, שבועיים לפחות מעצר בית, עדיף שיטפס על משהו לפני שאני מטפס מהמרפסת וקופץ), נראה איך היא תגיב אז...

הפארק ריק וכך גם רובה של פריז. העיר באפור אפורה. 
הו פריז פריז, ככה את יפה, זה מה שאת צריכה. זה מה שאני רוצה וככה זה יהיה.

ובלילה - שקט בפנים, שקט בחוץ, ללא מנגינה וללא ציוץ.

בעוד שבועיים בטח ידווחו בעיתון - אדם מת מרעב בדירה סגורה מלאה במזון. איך לעזאזל מרגיש שנגמר האוכל? המקרר אפילו לא רומז על ריקנות שלא נדבר על כל האוכל בארונות. (ויש עוד במרתף!)
אולי מה שריק זה בעצם אני?

בתמונה: מה שקורה בפארק הסגור, נשאר בפארק הסגור.

ובשולי הדברים- מה יותר מסוכן, וירוס שיכול להרוג אחוז מאוכלוסיית העולם? המנהיגים שנותנים לו התפשט? או האנשים שבחרו במנהיגים האלו?

זה קורונה במכנסיים שלך או שאתה סתם שמח לראות אותי?נכתב על ידי
דורון גרוסמן
כותב מגרה מקצועי.
שני פירגונים מקטנה (מרב בן-שושן)
הדף נקרא 22 פעם
רוצה להגיב? התחבר


הירשמו עכשיו לדף!
מבטיחים לא לשלוח ספאם במייל,
רק סיפורים ושירים.

כניסה מהווה הסכמה לתנאי השימוש