מה חדש בדַּף? + עצמאות שמח

דור כלב
חמישי 9 למאי | דקת קריאה
  1. הספר של סבא שלי, צבי כץ - סובבוני להט אש בוערת הוסף למערכת. זה ספר מצויין שעומד בפני עצמו והודפס בכמה מהדורות בגרמניה ובישראל ועכשיו הוא זמין בדַּף, כולל תמונות וכו׳. לשם כך הוספנו ממשק דפדוף פנימי שמתאים לקריאת ספר. יש עוד ספרים בדרך.
  2. הסופר א. ביקובסקי פרסם את אפצ׳י - במסגרת אתגר הסיפור במאה מילים. גם לי יש סיפור שכתבתי במסגרת האתגר הזה. ואתם? אז ראו עצמכם מאותגרים. סיפור במאה מילים בדיוק ואתם בפנים.
  3. שני שירים ליום הזכרון - זכרון של מ. פאקר והחייל הבא של עבדכם הנאמן.
  4. המלצות חכמות - בסוף כל סיפור תוכלו עכשיו למצוא המלצות לקריאה נוספת. ההמלצות הן לפי כמה קריטריונים כשאנחנו מנסים לקלוע לטעם הקוראים מחד ומאידך לחשוף אותם לכמה שיותר יוצרים ולגוון. זה אחלה.
  5. ביצועים: לפעמים כמה שורות קוד עושות את כל ההבדל... האתר היום מהיר בהערכה גסה פי ח״י פעמים מאשר ביום השקתו. המשיכו לקרוא ולפרגן!

מה עוד - בדרך עיצוב חדש ומשהו מתבשל בגזרת המוניטיזציה. אני מאמין שבשביל לייצר משהו לטווח הארוך צריך למצוא דרך לאפשר לכותבים להרוויח מכל הסיפור הזה ואני עובד על זה.

+ מכירים אנשים שכותבים מימין לשמאל? ספרו להם עלינו.

+ חג שמח ואני מאחל לכם שתגזימו11 פירגונים ממאדרפאקר
הדף נקרא 20 פעם
הרעיון הוא שדור כלב יקבל מכם איקס שקלים כל חודש בחודשו ובתמורה תקבלו תכנים יחודיים ופינוקים או סתם תרגישו אפנדי. זה פיצ׳ר שנמצא בפיתוח במעבדות הדף ואנחנו כאן רק בוחנים את ההתכנות שלו אז כסף תכלס לא יזרום עדיין אבל נקבל אינדיקציה . מעניין!

תגובות:


עוד דפים:

עמית נולד 18 ליולי 2006 דקת קריאה
רדבול, יוֹיָה 23 למאי 2 דקות קריאה
כל הזכויות שמורות למחבר כפרה עליו 2019
הַדַּף - מדורת שבט לכתיבה יוצרת