הַדַּף - מדורת שבט לכתיבה יוצרת

דור כלב
שני 15 ליולי | דקת קריאה

הדף הוא אתר בית המציג את הסופר ואת כל מרכולתו הספרותית. אתר בית אישי לסופרים שמאפשר לך לפתח את עצמך כסופר או סופרת ולאפשר לקהילה לעקוב אחרייך, לקנות את ספרייך, לפרגן ולהגיב.

בדף התוכן במרכז. קוראים נלהבים יוכלו לקרוא את יצירותיכם בקלות ובכיף - בגופן גדול ויפה, בלי פרסומות, בלי הסחות דעת.  

קחו לדוגמא את אוהד שפרסם עשרים סיפורים קצרים בדף, צבר קהל קוראים, למד מה עובד וכעת עובד על ספר הביכורים שלו בליווי הדף. קחו לדוגמא את קטנה. אחרי שהוציאה שני ספרים והתפרסמה בשמה, החליטה לכתוב יומן אירוטי מנקודת מבט נשית תחת שם עט. הקוראים, בעיקר גברים, עוקבים ומפרגנים. בקרוב ״קטנה״ תשיק בדף ספר סגול ומסתורי של סיפורים לשעת לילה מאוחרת. תשאלו אותם, הם יעידו - זה ממש כיף!

בקרוב בדף - הזמנת שירותי הוצאה לאור: עריכה, עיצוב ספר, דפוס, חנות אונליין לספרים. כי סופר צריך להיות עסוק בעיקר בכתיבה, פחות בשאר וזה צריך להיות קל. כל הזכויות שמורות רק לכם.13 פירגונים ממאדרפאקר, Moraz Y. Brandis וסופר אנונימי #58
הדף נקרא 104 פעם
הרעיון הוא שדור כלב יקבל מכם איקס שקלים כל חודש בחודשו ובתמורה תקבלו תכנים יחודיים ופינוקים או סתם תרגישו אפנדי. זה פיצ׳ר שנמצא בפיתוח במעבדות הדף ואנחנו כאן רק בוחנים את ההתכנות שלו אז כסף תכלס לא יזרום עדיין אבל נקבל אינדיקציה . מעניין!

תגובות:

התחבר או הרשם על מנת להגיב

אפשר לשלוח לי כרית נצנצים?
סופר סתם כתב לפני בערך חודש אחד

👏
מאדרפאקר כתב לפני בערך חודש אחד


עוד דפים:

כל הזכויות שמורות למחבר כפרה עליו © 2019
הַדַּף - מדורת שבט לכתיבה יוצרת