הקול הגברי

קטנה (מרב בן-שושן)
רביעי 2 לאוקטובר, 2019 · דקת קריאה

הבטחתי לספר מה אני חושבת (כן, אני אישה. סקופ!!) שגברים חושבים, כקונטרה לרשימה הנשית הקודמת המקבילה "כל סודות האישה". קדימה! דברו בציונים.

  • אני לא מבין למה את כועסת כשאני לא זוכר מה ביקשת לפני רגע. אני פשוט שומע את כל המילים שלך כמו מן זמזום ארוך שכזה. ומותק, את מדברת המון!
  • אם את רוצה שאקשיב לך את חייבת לנצל את היתרון היחסי שלך. שני גישה: חייכי יותר, אל תתקפי, אם תפתחי כפתור אחד זה בטוח יעזור לי לעשות כאילו אני מקשיב.
  • בואי רגע נדבר על ישיבה. תגידי, יש לך איזה חיישן שצועק לך בראש ברגע שאני מתיישב? אני מבין שהאקסל של הכלים והכביסות והקניות שרץ לך בראש חשוב לך, אבל באמת מאמי, אני מבטיח שעד שניכנס למיטה הכל יהיה במקום. בואי שבי רגע לידי, תראי איזה כיף לקחת ככה כמה נשימות עמוקות בשקט אחרי שהילדים נרדמו והבית שוב רק שלנו.
  • האמת, רוב הזמן אני דואג. דואג לך כשאת ממהרת בכבישים. דואג לילדים אחרי כל שיעול. דואג להורים שלנו. דואג מהמילואים הבאים. אז אם אני מרגיש לך חונק לפעמים רק תשלחי לי אות חיים מדי פעם ולא רק כדי להזכיר לי להביא חלב בדרך הביתה.
  • לא! אני לא רואה את הקמט החדש בזווית הפה שלך. לא אכפת לי אם עוד לא הורדת את הקילו מפסח. בינינו, אני ממש לא יודע כמה זוגות נעליים יש לך בארון. מבחינתי את הכי יפה בעולם. לא כי את בר רפאלי, פשוט כי הסכמת להזדקן איתי.
  • אני שונא שאת מעירה לי על הבגדים שלי. אל תתערבי לי בארון. גם לא במדף של החולצות הקרועות מהטיול בדרום אמריקה. אני לא קובע לך מה ללבוש, נכון?
  • אם תבטיחי לא לעמוד לי על הראש על כמה כפות וסירים אני מלכלך, כנראה שאבשל לנו יותר.
  • לי לא כואב הראש אף פעם! ומניסיוני, ואל תכחישי, גם לך כאב הראש עובר מיד אחרי...


נכתב על ידי
קטנה (מרב בן-שושן)
משתעשעת פה.
רוצה להגיב? התחבר

מחסני חשמל או א.ל.מ?
קטנה (מרב בן-שושן) כתבה לפני 12 חודשים

תקפת את זה בסגנון אחר פה. חלק התחברתי, חלק פחות. נראה לי שאתם צריכים לקנות מדיח :-)
ההוא שאינו יודע לכתוב כתב לפני 12 חודשים


מה יקרה אם, קטנה (מרב בן-שושן) דקת קריאה 23 לספטמבר 2019
האלוהים שלך, קטנה (מרב בן-שושן) דקת קריאה 18 לספטמבר 2019
כל סודות האישה, קטנה (מרב בן-שושן) דקת קריאה
8 לספטמבר 2019
הירשמו עכשיו לדף!
מבטיחים לא לשלוח ספאם במייל,
רק סיפורים ושירים.

כניסה מהווה הסכמה לתנאי השימוש