שאול טריכטנבאום

אסא וולפסון
חמישי 10 לאוקטובר, 2019 · דקת קריאה

מכל שיטות בחירת המנהיגים בקרב אנשי כדור הארץ, כפי שנסקרו ותועדו בנספחים המצורפים לעבודה הזו, המוצלחת ביותר נמצאה בארץ קטנה בשם הטריטוריה האוטונומית של שאול טריכטנבאום. ארץ שהוקמה באמצע המאה העשרים ושתיים בזמן שבלגיה התפצלה והפכה לשתי ישויות מדיניות שכנות - בלגיבורג ובלגיסטן. (על המהלך הערמומי שאפשר לטריכטנבאום לתפוס את השטח ניתן ללמוד בנספח 8345/א - תעלומת ביצי השליו הכתומות, מלחמת האזרחים הבלגית).

לאחר שלושה עשורים סוערים בגבול המתוח בין שתי המדינות החדשות, התייצב בטריטוריה תהליך בחירה ייחודי כדלקמן. א. מנהיגים אינם יכולים להכריז על מועמדותם. עליהם להיות מומלצים לתפקיד על ידי אימא שלהם, בת או בן זוג אינטימיים לשעבר שלהם, ותרנגול כפרות רובוטי ששרד בהצלחה כבר לפחות שלוש שנים במשפחתם. ב. המועמדים מובלים עירומים בחוצות הבירה, מצליפים בהם עד זוב דם בשוטים עשויים משושנים קוצניות ומשנים את את שמם באופן רשמי לשאול טריכטנבאום. הם יישארו עם שם זה לשארית חייהם, בין אם ינצחו ובין אם לא. ג. עליהם לנצח את האחרים ב-3 תחרויות. בראשונה, עליהם לשאת בהצלחה ביצת שליו כתומה מאוזנת על כפית, בעודם מנתרים בתוך שק מבד יוטה אל קו הסיום. בשניה, עליהם לשכנע את הציבור כמיטב יכולתם שהם המתאימים פחות מכל לתפקיד רם המעלה, ובשלישית עליהם לצלם את עצמם מאוננים בעודם אוכלים פלפלים חריפים ולפרסם את הסרטון בדף הפייסבוק הרשמי שלהם. 

עד לעצם פרסום עבודה זו טרם נוצר תהליך חניכה טוב מזה, שייצר בעקביות גדולה יותר מנהיגות פוליטית מוצלחת. והעדות הטובה ביותר לכך היא שכיום הטריטוריה האוטונומית של טריכטנבאום היא הכוח הפוליטי החזק ביותר בפדרציית האומות המאוחדות, בעל זכויות וטו יחודיות והגוף שאנו ממליצים עליו ביותר ליצירת קשר ראשון עם אנשי הפלנטה. קוריוז מעניין נוסף הוא שכאשר המועמד נבחר, מקעקעים את איבריו המוצנעים - אשכים לגבר, פטמות השדיים לאישה - בצבעי הדגל… לעיון נוסף כאן.נכתב על ידי
אסא וולפסון
הדף נקרא 58 פעם
רוצה להגיב? התחבר


הירשמו עכשיו לדף!
מבטיחים לא לשלוח ספאם במייל,
רק סיפורים ושירים.

כניסה מהווה הסכמה לתנאי השימוש