חשיפה בדף

דור כלב, מערכת הדף
שני 28 לאוקטובר, 2019 · דקת קריאה

הדף היא פלטפורמה ספרותית פתוחה. כל אחד יכול לכתוב מה שהוא רוצה. הכל במסגרת החוק אבל צריך להיווצר מצב מאד לא-סביר וקיצוני כדי שמשהו שפורסם בדף ירד ממנו.

פרסום תוכן בדף הוא פרסום של תוכן על-זמני. לא פוסט שיעלם מחר במורד הפיד בפייס אלא משהו שיצטרף לגוף הספרותי שמייצג אתכם, לאתר הספרותי שלכם שבניתם לעצמכם על גבי הדף.

חשיפה בעמוד הראשי

כרגע כל דבר שנכתב בדף רץ לעמוד הראשי. הכל. תיכף, נצטרך לתת בהם סימנים ואת חלק מהתכנים לא להעלות לעמוד הראשי אלא לאפשר להם גישה בערוץ מקביל ונגיש. בנוסף, חלק מהפוסטים יקבלו את הסימון המפנק ״בחירת העורך״ 🏆.

חשיפה בפייסבוק

נכון להיום, אני מפרסם באופן ידני לדף של הדף בפייסבוק. זה תהליך איטי אבל בניתי ״בוט״ שיעשה את זה בשבילי, תיכף הוא מקבל את כתב המינוי ומתחיל לעבוד. ברוך-השם שהבוטים יקחו ממני עבודה!

כדי להגיע לפייסבוק הדף חייב להכיל תמונה. התמונה היא תבלין שגורם לאנשים ללכת לקרוא. כדי להגיע לפייסוש של צוקי, חייבת להיות תמונה. איפה אפשר למצוא תמונות מעולות בלי להפר זכויות יוצרים? https://unsplash.com , https://pixabay.com , והמקום החביבי עלי - הטוש שלכם. ׳סתכלו על דודו פלמה המתוק שמרבה להעלות יצירות שלו ללוות את כתביו. תהיו דודו! אבל באמת, גם אנספלש ופיקסביי מעולים.

חשיפה למנועי חיפוש

included - כי בניגוד לאפליקציות ורשתות חברתיות סגורות, הדף מאונדקס חופשי-חופשי על-ידי מנועי חיפוש.

חשיפה ברשתות חברתיות נוספות

כרגע זה עליכם. יש לכם לינק, תעשו איתו מה שאתם רוצים. אתם יכולים לקחת פרינטסקרין ולעוף איתו לירח.

עוקבים

מי שעוקב אחריכם בדף (כפתור הלב - ❤) יקבל מייל על כל דבר שתכתבו. זה מגניב כי זה מאפשר לכם ליצור רשימת תפוצה ואתם לא משלמים על זה שקל. תחשבו על זה.

הצעות ורעיונות יתקבלו בברכה


לעדכונים נוספים...

נכתב על ידי
דור כלב
כותב כל יום. משתדל שלא את אותו הדבר.
היה הראשון לפרגן
הזדהה על מנת לתמוך בדור כלב בתשלום על-פי בחירתך.
שכר סופרים - מַסֶּדֶת כתיבה מתגמלת
הזדהה על מנת לתמוך בדור כלב בתשלום על-פי בחירתך.
הדף נקרא 28 פעם
רוצה להגיב? התחבר