קרוא וכתוב זה הקטע שלכם?
בואו להיות חברים שלנו.
מבטיחים לא לשלוח ספאם במייל,
רק סיפורים ושירים.

כניסה או הרשמה עם שם וסיסמא | דלג

איכות התוכן

דור כלב
דקת קריאה | שבת 2 לנובמבר, 2019

אז מה זו המדליה הזו?

סיפור ושיר שמצאו חן והיו אהובים במיוחד על-ידי אחד העורכים עשויים לקבל מדליה. אם קיבלתם מדליה זו סיבה לחגוג - גאונותכם זוכה לגושפנקה! אם לא קיבלתם מדליה זו גם סיבה לחגוג - כי פאקינג למי איכפת? שיקחו את כל המדליות שלהם ויתחפפו, אנחנו יוצרים לשם היצירה! אבירי המילה הכתובה! אבל היי, מדליה זה כיף.

 

 


מה לא יתפרסם בדף?

כל דף חדש מגיע לעמוד הראשי. זה ב DNA של הדף. כמעט ולא קורה שמשהו יורד מהעמוד הראשי. יש לנו את מדור ״בגאז׳״ שאליו מגיעים הדברים שנמצאו לא מתאימים לעמוד הראשי. שוב, זה כמעט לא קורה. המטרה של הדף היא להיות פלטפורמה מכילה ככל הניתן, לא שופטת. הדף היא מדורת שבט, מעבדה או בפשטות ״דף״ נקי שלא שופט ומאפשר להיות במקום שבו חדוות היצירה באה לידי ביטוי.

הסיבה המרכזית שבשלה נוריד משהו מהעמוד הראשי הוא שהתוכן באופן בולט לא רלבנטי למי שמחפש שירים וסיפורים אקראיים בעמוד הראשי. התוכן צריך להיות ממש לא מתאים כדי להגיע לשם - מאמר למשל, כנראה לא יגיע לעמוד הראשי. זו הגדרה אמנם קצת פלואידית וטיפה׳לה סובייקטיבית וטוב שכך כי אנחנו רוצים לאפשר לכל-אחד לכתוב. מאידך, גם מה שיורד מהעמוד הראשי ישאר זמין לכל בדף בעמוד הסופר ודרך לינק ישיר.

במקרים קיצוניים ביותר (שעדיין לא קרו) נוריד משהו מהאתר - מיין קאמפף וטקסטים פרו-פדופילים. צריך להיות משהו באמת קיצוני כדי שנגיד גוואלט.

*

עד שלפחות עורך אחד סוקר דף הוא מקבל נקודת חן (*). דף חייב לעבור סקירה כדי להיות מאושר לפרסום בדף של הדף בפייסבוק.

 
שני פירגונים מעומריקו
הדף נקרא 80 פעם

תגובות:עוד דפים:

מה חוות הדעת מועילה דקת קריאה 6 לאוגוסט 2006
תקרית השטריימל הבוער, גלעד דיסטלמן 2 דקות קריאה
3 ליוני 2019
רדבול, יוֹיָה 2 דקות קריאה 23 למאי 2019
כל הזכויות שמורות למחבר כפרה עליו 2020
הַדַּף - מדורת שבט לכתיבה יוצרת