השבוע בחרנו שם - הַדַּף!

בשבועות האחרונים נערכו התיעצויות מקיפות בוואטסאפ ועל גלי האתר. השמות השונים שעלו - סימטאות, צ׳איחנה, אותיות, דף ועט, מהקורה ועוד כמה הזיות... סיפור21, צימעס, כפרה.בלוג, עלילה, מומולוג, מקסימום והליסט גואז און אנד און...

למה הַדַּף? מעבר לפרקטיות של שם קצר וקליט - השם מייצג את החידוש והצורך של הפלטפורמה הזו: מקום שמאד נעים לכתוב בו, לקרוא בו ולשמור בו תוכן לנצח.

מבחינת ה״לקרוא ולכתוב״ - התוכן הוא המלך. פונט גדול ונעים לקריאה. כותרת ברורה. עורך טקסט שמקל על הכותב לראות את התוצאה כפי שיראה אותה הקורא ומאפשר לו להתרכז בכתיבה. כן, אין אפשרות להיות יצירתי מדי בבחירת פונטים ועוד זוועות כך שכל האנרגיה מופנית לכתיבה - למילים עצמן.

מבחינת ״לשמור״ - פרסמו בפייסבוק, פרסמו בעיתון, פרסמו בכל מקום שיש בו אנשים. אבל אח״כ תרצו אתר משלכם, מין אוגדן, ספרייה, מקום מרכזי עם כל התכנים שלכם שיהיו נגישים לבני-התמותה. הַדַּף נבנה לשמש ככזה. את הסיפורים שלי אני כותב כאן, מפרסם ואז מעתיק-מדביק אותם בפייסבוק ומוסיף בתגובות לינק לסיפור כאן. למה? כי אנשים קוראים בפייסבוק. למה לינק? כי כאן הם ימצאו את כל שאר מה שאני כותב. 

הַדַּף הוא עבודה משותפת שלי ושל חברי המסורים - אוהד, אבשלום, שמואלי, שי (שבחר את השם) ועוד. ולהם מגיעה תודה מכל ה ❤.


ברוח זו הוספנו עוד שני פיצ׳רים - הקטן, ישור לשמאל. ניתן עכשיו לפרסם גם תכנים באנגלית ולהשתמש בפלטפורמה לכל התכנים.

פיצ׳ר ענק שנוסף היום - יצוא ל PDF. בתחתית כל סיפור תמצאו את כפתור ההורדה שמאפשר לכם או לכל גולש להוריד אליו את היצירה בפורמט PDF. הפיצ׳ר הזה עונה על ערך העצמאות של היוצרים - אנחנו לא מקשים על-אף אחד לקחת את התוכן שלו וללכת. התוכן הוא שלו. זהו שרות, לא אזיקים. והערך השני שהפיצ׳ר הזה משרת הוא שימושיות עבור היוצרים. עכשיו תוכלו לשלוח את כל מי שצריך את התוכן שלכם בפורמט של takeaway לקבל אותו כאן.

ולסיום סיומת - יבוא. השבוע עבדנו על יבוא של בלוג שלם אל תוך הַדַּף כך שאם ברצונכם לייבא להַדַּף את כל הבלוג שלכם בצורה אוטומטית - עכשיו אפשר. רק בקשו (במייל) dor[shtrudel]dorkalev.com.

נ.ב.

האייקון הוא של ניקו קארוסו מהנאון פרוג׳קט, בובה של אתר
Our logo is papers by Niko Caruso from the Noun Project

נכתב על-ידי
דור מהַדַּף
כל העדכונים של הדף וזה
הדף נקרא 64 פעמים
אהבתי חיבבתי
אין תגובות
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי