עורכי הַדַּף ושומריו

מנטרים את הטקסטים. מדווחים על תקלות. שומרים על הגחלת בוערת. נותנים מדליות לסיפורים-שירים שחבל״ז. באים למשוררים.

דור


דור כלב: אבא של אליה. בעלה של מיכל. בן 37. גר בזכרון-יעקב. כותב קוד למחייתי. כותב סיפורים ומחכה למדליה. ספורטאי דמיקולו. מייסד הדף ועורך ראשי.


אוהד


אוהד ביקובסקי: מגרד את הארבעים מלמטה. מגרד. כורה פיקסלים בשוטף. פגש את הילארי. יש לו צ׳יטים לדומינוז. שותף מרכזי בקנונייה. לא מסגיר סודות בחברה. אח ורע.


מורז


מורז ברנדס: למדה בחוג לספרות אוניברסיטת תל אביב, ובית ספר מנשר. עבדה כמתרגמת וכמתמללת. פרסמה סיפורים קצרים בין היתר במגזין "המוסך", ובאסופת סיפורים זוכים וסיפורים נבחרים נוספים מהתחרות השנתית לכתיבת סיפורים קצרים "סיפור שמתחיל בפרידה" ע״ש פולה מוזס ז״ל 2019.


מרב


מרב בן-שושן: "מדברת עם עננים" בהוצאת ניב ו"בוחרת לחיות" בהוצאת כתוב באהבה. סיפורים קצרים שלה התפרסמו באוספי הוצאות יהלומים, ידיעות וכתוב באהבה. אוהבת לכתוב ולקרוא אף יותר.


תמר


תמר פריש-הלביץ: ירושלמית. מקור המעמול המקורי. רצה מסביב לכדור-הארץ. כותבת בהשראת. לא פוחדת מנסיעות ארוכות. ג׳ינג׳ית. ציירת. חתולאית (crazy cat lady). רעיה. אמא ליובל וגלי. בוגרת קורס כתיבה יוצרת, קורס כתיבה עיתונאית של קשת.


אסא


אסא וולפסון: למד בחוג לתורת הספרות באוניברסיטת תל אביב. כתב הצגה ומחזה. תיחזק מדור שבועי בנענע10. מתרגם לאנגלית. הזוכה ב״אתגר מאה המילים״, אוקטובר 19 בדף. יש לו רכב טוב. לא חזק בבירות אבל כן בצלצלים בחומץ. קול בס מלטף.

נכתב על-ידי
דור מהַדַּף
כל העדכונים של הדף וזה
הדף נקרא 134 פעמים
אהבתי חיבבתי
אין תגובות
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי