להפסיק לטוס אלעל

אין לי כוח לשטויות האלו. כל פעם הנהלים. כל פעם פתחי החירום. ואיפה לשים את הרגליים ואיך לעזור לקשישים ולילדים לשים את חליפות הלחץ. שחררו. שחררו את הלחץ.

אני יוצאת מהאטמוספירה של זורן שבע לפחות פעם בשבוע וכל פעם אותם הסברים. הדיילות החינניות והשטויות שלהן. הסיבה היחידה לעשות את המכה, נראה לי, זה כדי שתהיה לך חללית משלך. להפסיק לטוס אלעל.

העלות של חללית היא מטורפת אז צריך להיות אוליגרכית. הדרך המהירה והמסוכנת זה להבריח פלוטוניום, הדרך הקשה והבטוחה זה להתחתן עם אוליגרך וזו גם הדרך הבטוחה לחיים מאושרים אך קצרים כי רוב האוליגרכים כאן עשו את כספם מהברחת פלוטוניום והעושר והתהילה לא הצמיחו להם סולם ערכים יוצא דופן... בקיצור הם מחסלים אחד השני ולא בוחלים בנשים וילדים.

אז בין כל הברירות שלי אני בחללית, מחכה שההדרכה תסתיים. קניתי בדיוטי דגם של חללית לאחיין שלי, מיקי. מיקי בן חמש וכבר רוצה להיות טייס חללית כמו אבא שלו, מנחם. עם מנחם אני לא מדברת. אל תשאלי אותי למה אני לא מדברת איתו אבל אולי, את יודעת, זה כי אנחנו אשכנזים אז ככה זה ואומרים שככה זה היה תמיד.

אנחנו נפגשים באירועים משפחתיים אבל מסתכלים לצדדים. בשבעה של דוד אדי הוא אמר לי שלום ואני נתתי לו חצי-חיבוק וזהו. וזהו. עד כאן אני מדברת על זה. אם הוא רוצה להשלים איתי הוא יודע בדיוק מה הוא צריך לעשות.

עם אישתו אני כן מדברת. אני היכרתי ביניהם. אני חושבת שהיא הייתה מעדיפה שנשלים אבל היא יודעת מספיק כדי לא להתערב. אחותי לעומת זאת נזכרת פעם בכמה זמן להטריד אותי בנושא אבל זה רק כי אין לה חיים וכי היא חושבת שכולם צריכים להיות הפי-הפי כמוה.

אוי אני מתה, כיבו את הקליטה הסלולרית בחללית. יש חוקים דביליים שאף פעם לא משתנים. ידעת שבזורן אסור להשתין על חלליות? כן, יש חוק כזה. פשוט שכחתי להגיד לדוג-ווקר מאיפה להזמין אוכל לפוצקי. אני לא אוהבת את הבשר המהונדס של זורן. אני אולי עדיין לא אוליגרכית או אשת אוליגרך אבל יכולה להרשות לכלב שלי משהו יותר טוב.

נכתב על-ידי
דור כלב
כותב כל יום. משתדל שלא את אותו הדבר.
הדף נקרא 101 פעמים
אהבתי חיבבתי
תגובה אחת
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי