מרגיש יותר טוב

אחרי כמה חודשים קשים היום הרגשתי סוף סוף יותר טוב. זה התחיל בהתראה במסך ואז בטלפון ואז בטלפון ממש ויצאתי החוצה אל השליח וביקשתי ממנו שימתין כי הגב שלי תפוס והלכתי ממש לאט כשאני נזהר לא לעשות תנועות חדות ולא להתקע בדברים ולא להגזים כי אני באמת אחד שאוהב להגזים ויעידו מכשירי הפולי והדחיקה והחתירה בחדר הכושר שהגזמתי. והשליח נתן לי את החבילה ובירך אותי לשלום וגם אני כי מאז הקורונה ישתבח שמה כל מפגש כזה עם מישהו שלא גר בין ארבעת כתלי ביתך זה ממש חגיגה. היה ניצוץ כזה, כמו שכל ישראלי שאתה פוגש בחו״ל מחמם לך את הלב כאילו שכבתם בבוץ בסדיר או במילואים בלבנון שלושים יום בקור וצברתם חוויות וכבוד הדדי גברי ואתה בכלל לא היית בלבנון ובכלל לא היית קרבי אבל אתה מרגיש את האחווה הזו וככה גם הרגשתי עם השליח, הוא נתן לי את החבילה וקרץ ואני חייכתי ואמרתי ״תודה, שיהיה שבוע טוב״. אנחנו כולנו לוחמים בקור הלבנוני עם הקורונה הזו, ישתבח שמה לעולמי עולמיה.

ודידיתי בסבל ובטרוניה לחדר העבודה ופתחתי את החבילה והוצאתי את המטען האלחוטי של הטלפון והמגן-קייס-אוזניות שהזמנתי לפני וואוו, כבר חמישה ימים מסין וחיברתי הכל ווואלה חשתי שיפור.

אני עכשיו מטעין באופן אלחוטי את הטלפון שלי, הפלאפון שלי, הסך-רחוק-אל-חוט הזה שהוא החצי השני שלי ואני בעצם החצי השני שלו ועכשיו גם הוא יכול לשמור על ריחוק חברתי ולהטען מרחוק, לא צריך להתחבר ממש כזה עם ברזלים וחשמלים וכאב של רובוטים ואני מרגיש יותר טוב ויותר רגוע עכשיו שיש לי אותו.

עכשיו אני רק מחכה שיגיע המשלוח מshein.

Photo by freestocks on Unsplash / https://unsplash.com/@freestocks

Photo by freestocks on Unsplash

נכתב על-ידי
דור כלב
כותב כל יום. משתדל שלא את אותו הדבר.
הדף נקרא 105 פעמים
אהבתי חיבבתי
תגובה אחת
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי