הצלם

 ברגע שסער נכנס אליי לסטודיו ידעתי שהוא יהיה מושלם עבורה. הוא רצה כמה צילומי תדמית כדי להשלים בוק שאיזה חאפר הכין לו. ברגע שראיתי את העבודות הבנתי שעבדו עליו. 

  "חרא של תאורה הורסת פנים יפות" אמרתי לו. "אני מוכן להכין לך בוק חדש שיעיף פה את השוק באותו המחיר," אמרתי לו "אבל תהיה חייב לי טובה". הוא כל כך התרגש והסכים מיד, לפני שחשב אפילו לשנייה.

  "איזה מלך! בטח מה שתרצה" הוא זרם איתי.

ארגנתי לו שלושה ימי צילום פה בסטודיו. ביום הראשון הוא הצטלם לבד, רציתי להיות בטוח שלא טעיתי לגביו, רציתי לראות איך הוא מתנהג מאחורי המצלמה. התחלנו מצילומי אופנה, הכנתי לו כמה חליפות, משקפי שמש ועניבות. הוא נראה, אפילו לי סטרייט מושלם, כמו אפולו מודרני. התאורה אהבה אותו והמצלמה שלי תקתקה ללא הפסקה. ביום השני עברנו לבגדי ים וחוף ואז כבר הייתי בטוח שזה יעבוד. לא סתם אומרים שכהי עור מצויידים טוב. אפילו החבר הטוב שלי התעורר וסימן לי ששרירי החזה המפותחים שלו יעשו לה את זה. נתתי לו להרים כמה ארגזי בירה בערך במשקל שלה ודמיינתי כבר איך הוא משעין אותה על המשקוף ומזיין לה את הצורה עד שהיא תתחנן שארשה לה לגמור. זאת הייתה הבקשה היחידה שלה אחרי עשר שנות זווגיות. אני רציתי ילד, היא רצתה זין שחור. 

****************************

שנמשיך??

נכתב על-ידי
קטנה (מרב בן-שושן)
משתעשעת פה.
הדף נקרא 64 פעמים
אהבתי חיבבתי
2 תגובות
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי