פיה

אלי פתחה את העיניים ולא האמינה, הייתה מולה פיה! זה באמת קרה. בדיוק כמו שהחבר שלה אמר שזה יקרה. היא עשתה את כל מה שהוא אמר לה לעשות ועכשיו בתוך החדר שלה הייתה עכשיו פיה אמיתית!

אלי כמעט צרחה מרוב התרגשות אבל ידעה שאסור לה לעשות את זה. אמא ואבא היו עדיין ערים בסלון ואם הם ישמעו אותה היא תהיה בצרות. הפיה נראתה שונה מאיך שאלי דמיינה שהיא תיראה. היא הייתה עייפה והפנים שלה היו נראות כאילו היא עצובה או מפחדת. גם היה משהו קצת מוזר באופן שבו היא ריחפה בחדר מבלי להזיז את הכנפיים אבל החבר של אלי אמר לה שזה יכול לקרות ושפיות הן מוזרות ואוהבות לבלבל אנשים.

היא סמכה על החבר שלה. מאז שהוא הגיע קרו לאלי המון דברים טובים. שלושת הילדות המטופשות מהכיתה שלה כבר לא מציקות לה. הן חטפו איזה שפעת נדירה ונמצאות עכשיו בבידוד בבית-החולים,  הכלב המפחיד של השכנים כבר לא יוצא אל החצר ונובח עליה, אבא סיפר לאמא לפני כמה ימים שהוא נדרס ממש פה מול הבית. כן, רק דברים טובים חשבה לעצמה אלי וחייכה.למרות שהוא היה קצת מוזר ואדום, והיא הייתה היחידה שיכלה לראות אותו, החבר שלה היה חבר טוב והיא הבטיחה לו שהיא תעשה לו את הטובה הקטנה הזו שהוא ביקש.

אלי המשיכה להביט בפיה עוד כמה רגעים ואז הוציאה מתחת לכרית שלה בקבוקון זכוכית קטן. היא פתחה את הפקק ואמרה את המילים המשונות שהוא לימד אותה. הפיה התחילה להתעוות ופתאום נשאבה לתוך הבקבוק. אלי סגרה אותו במהירות והניחה אותו מתחת לכרית. היא הלכה לישון עם חיוך על הפנים. החבר שלה יהיה מאוד מרוצה.

נכתב על-ידי
אוהד ביקובסקי
נולדתי עם עכבר ביד. כורה פיקסלים למחייתי, מפלרטט עם מילים בזמני החופשי.
הדף נקרא 512 פעמים
אהבתי חיבבתי
אין תגובות
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי