השדיים של סמנתה פוקס

וכשגיל ההתבגרות התחיל והמיניות הפכה למוחשית וחריפה ולא סתם שיגוע לא ברור שלא קשור לכלום, ולמרות שריגשו אותי יותר בנים חמודים, שחומים ושמנמנים או דוגמנים בלונדינים, לא יכולתי להפסיק לחשוב על השדיים העצומים של זמרת הפופ סמנתה פוקס. לכל אורך שנות ילדותי, שדיה המונומנטליים עיטרו את קירות חדרי בפוסטרים של קיטש נוצץ וחלומות בוורוד, וכשהתחילה תקופת ההתבגרות, הבנתי שכעת עלי למצוא זוג שדיים כאלה לעצמי, כלומר, למצוא חברה מתוקה עם חזה פצצות, שאוכל להתפנק איתו עד אין קץ.

הייתי מאוהב בסמנתה פוקס לחלוטין. קניתי כל פוסטר חדש שלה שמצאתי בחנויות הפופ של האייטיז, בדיזנגוף סנטר, בקניון איילון, ברחוב אלנבי, בתחנה המרכזית הישנה, בתחנת הרכבת בת גלים שבחיפה או במרכז המסחרי של קריית אונו; קניתי עיתוני מוסיקה ישראלים וגרמניים, את סמאש היטס הבריטי ואפילו פנטהאוז פורנוגרפי פעם אחת כשהופיעה על השער. כל תמונה שלה שמצאתי, גזרתי והדבקתי על הקירות, הארונות, המחברות והמגירות שבחדרי.

מסתבר, שכל כך הרבה ימים ולילות של בדידות ילדית העברתי בוהה בשדיים העצומים ובבלונד הזרחני, שוכב במיטה הלום מתשוקה ומתבונן בתמונות הצבעוניות, שומע את שיריה המטופשים מתנגנים באוזניות הווקמן הלוך ושוב ומתרגש מאד, כך שביום בו המיניות הפכה ברת השגה, זה כל מה שרציתי.

לא חשבתי, האם אני סטרייט, הומו או דו מיני? לא חישבתי כלל, מהו המקום הייחודי לי ביותר? ידעתי שאני דוהר ללא מעצורים על רצף של מיניות נטולת רסן, אבל לא עניין אותי בכלל, היכן אני עוצר? לא הפנמתי בשום צורה, מהי הפינה שלי על פני הספקטרום הסקסי, או מהי ההגדרה - או הכותרת - שאני נושא? זה לא עניין אותי בכלל. מעולם לא הייתי טיפוס פוליטי, הייתי חרמן לאללה. בערה בי תשוקה עזה לגעת ולמשש, לנשוך, למצוץ ולשחק, ויותר מכול רציתי לשקוע כל כולי בחזה עצום ובשרני כמו השדיים הנפלאים של סמנתה פוקס האגדית. הרגשתי, שזה המצב היחידי שבו אני יכול להגשים את פנטזיות המין החריפות שלי. זה שיגע אותי. כנער מתבגר, רציתי רק למשוך ולכווצ'ץ', ללוש וללטף, חזה נשי ענק, עם פטמות ורודות גדולות ועגולות.

ואז פגשתי את ניצן. בלונדינית ושמנמנה, פנים יפות עם עיניים כחולות, אף סולד ושפתיים בשרניות, ניצן הייתה התגשמות החלומות המתוקים ביותר שלי. הכי חשוב- היה לה חזה ענק. נשימתי נעתקה ברגע שראיתי אותה תופסת מונית עם חברתה רווית, בחזרה הביתה ממסיבת תחילת הקיץ המסורתית, בחוף תל ברוך.

"אם תתנו לנו לנסוע איתכן," אמר להן אבי פינס חברי החתיך, כשראינו שאין עוד מוניות בסביבה ושהלילה תיכף מסתיים, "ניתן לכן נשיקה".

"נראה לכם?" צרחה רווית מהמונית, "עדיף למות! נהג, סע מהר!"

"מה," שאלתי את ניצן דרך חלון הרכב והתבוננתי בה בעיניים ענקיות, ראיתי שהיא דלוקה עלי אששש, "אתן באמת לא רוצות לנסוע איתנו?"

"טוב, נו, תעלו." אמרה והרגיעה את רווית העצבנית.


***


שש בבוקר.

זריחה קיצית מסנוורת אותנו בדרך חזרה לרמת גן. ניצן מזמינה אותי לעלות אליה לקפה של בוקר, לפני שאמשיך הביתה. הפכנו לזוג רשמי תוך שבועיים.


***


הסקס היה מעולה. שיחקתי לניצן בחזה במשך שעות, נוגס, מכרסם, שולק ומלקלק, שואב את הפטמות הגדולות אל תוך הלילה, לוחץ אותן בחושניות תוך כדי צפייה בסרט בבית קולנוע, מועך בתוך המים ברחצה בחוף הילטון, צובט באוהל קטן על שפת הכינרת בשקיעה... לא יכולתי להירגע. בכלל, האורגזמות הראשונות והחזקות ביותר בחיי היו איתה.

אין ספק שניצן הייתה האהבה הראשונה שלי, היפה והמתוקה מכולן, זו ששרים עליה שירים וכותבים ספרים רבים. רק לאחר שנתיים של אהבה אמיתית ותמימה, נצח במושגי זמן של גיל ההתבגרות, הרגשתי שהגעתי למיצוי הילדות המוקדמת, מיצוי היצרים שרחשו בנפשי בשנים עם סמנתה פוקס על הקירות, וחשתי שהגיע הזמן למצוא את סיפוקי במקום אחר.

כן. שברתי את ליבה של ניצן והמשכתי הלאה, אך עדיין לא יצאתי מהארון. למעשה, לקח עוד כמה שנים של אורגזמות סטרייטיות וסרטים מהוליווד, עם השדיים של סמנתה פוקס מרחפים גבוה בשמיים, מצלצלים כפעמוני כנסייה מבריקים בזהב טהור מבין העננים, עד שהבנתי שאני מעדיף בכלל סקס עם בנים וסרטים בסגנון אחר, פרוע וקיצוני יותר, הקרובים בטבעם החתרני, הבלתי מתפשר, לאש היוקדת של תשוקתי האפלה.נכתב על-ידי
איתי שקד
אמן, הרפתקן אמנות, כותב בכיף. גוגל: "סיפורי העיר"
הדף נקרא 344 פעמים
אהבתי חיבבתי
אין תגובות
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי