הבחור עם קעקוע הנחש

Photo by Bjorn Pierre on Unsplash / https://unsplash.com/@bjornpierre

Photo by Bjorn Pierre on Unsplash


הוא היה שמנמן ולא הכי יפה. עיניו שלהבת ירוקה.

בבוקר אחד של קיץ, מוקדם מאד, כשירדתי מדירת הגג שלי שבמרכז השוק והסתובבתי עם צ'ונקי הלברדור הלבן בסמטאות הריקות שבדרך לים, ראיתי את הבחור המתוק פותח את הבסטה, והוא היה בלי חולצה. אהבתי את השמנמנות שלו ואת שיער גופו הדליל. היו לו פטמות גדולות, חומות ויפות, וגופו היה מלא בקעקועים. הידיים, הרגליים, בגב, על הבטן המלאה... מה אומר, הדליק אותי אש. הוא עישן סיגריה והבריק מזיעה בלחות של הבוקר החם. הרגשתי את הדם מפמפם חזק יותר בגוף ובהתעוררות מוחשית באזור איברי המין.

למזלי צ'ונקי רחרח משהו בבסטה הצבעונית ומשך אותי לשם. רק כשהתקרבתי ראיתי שעל היד של הבחור מקועקע נחש מתפתל מלא בקשקשים. "וואוו, פצצות," חשבתי, "זה מדליק ביותר". צ'ונקי נשם והריח את פינת הדוכן דקה ארוכה. בדקתי שהוא לא מתכנן לסמן שם טריטוריה. התגרן הסקסי התבונן לתוך עיני במבט ירוק וחודר.

"בוקר טוב," אמרתי מתוך מחנק.

"בוקר טוב," השיב וחייך. הוא לקח שאיפה עמוקה מהסיגריה. "אני מקווה שהכלב שלך לא מתכנן להתפנות על הבסטה שלי," וגירד מתחת לכרס.

"לא," חייכתי במבוכה, "אין לך מה לדאוג." היה לי קשה לנשום. מקרוב, ראיתי שקעקוע הנחש ממש גדול. התרגשתי מאד. עם הסיגריה בפה, הסוחר התל אביבי המשיך לארגן את דוכן המיצים הקרקסי כמו במופע, רק בשבילי. ליבי דפק בחוזקה והרגשתי את הדם מתנקז לתוך הזין, שהתחיל להתקשות ולפעום בתוך התחתונים. הבנתי, שחלום חיי הגדול ביותר ביום קיץ מהביל ולח כמו היום, זה מפגש אינטימי בלתי אפשרי עם הבחור המושך הזה; צורך עז שיעשה לי ביד עם ידו המצוירת בקעקוע הנחש. השתוקקתי שילפף את אצבעותיו המקועקעות סביב הזרג העבה והקשה שלי וישפשף באהבה למעלה ולמטה בתשוקה אדירה, עד שאשפריץ את לשד חיי ונשמתי אל התקרה. מבט אחד בעיניו הירוקות, האדישות - הוא היה לחלוטין טרוד בפתיחת הבסטה וכבר הספיק לעשן ג'וינט אחד או שניים לפנֵי, וממש לא הזזתי לו את השיט - והבנתי, שזה לא יקרה.

צ'ונקי סיים לרחרח את הבסטה והחל למשוך אותי לעבר הסמטה שיורדת אל החוף. הוא הפנה אלי מבט צוהל וקשקש בזנב, ורץ קדימה.

"יום טוב," קראתי לבסטיונר ונגררתי אחרי צ'ונקי.

"יום טוב," ענה והמשיך בעיסוקיו, אפילו לא מסתכל לעברנו.
נכתב על-ידי
איתי שקד
אמן, הרפתקן אמנות, כותב בכיף. גוגל: "סיפורי העיר"
הדף נקרא 151 פעמים
אהבתי חיבבתי
אין תגובות
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי