הכול שטויות

גילי רוזן
רביעי 10 ליוני, 2020 · 3 דקות קריאה

אבל שנייה, רגע, אני מסביר לך את כל הסיפור , חכה שנייה . דקה ,אחרי זה תעשה מה שבא לך. 

נכון אמרו שהנחיתה על הירח הייתה מבוימת, בטח מבוימת, שקרנים כולם, גם שיקרו שפול מקרטני לא מת בתאונה כשנסע עם הזה נו, אריק איינשטיין מאז אריק לא יצא מהבית למה היה בדיכאון כי פול מת. 

אז שמו לו כפיל, חושבים יעבדו עליי. שנה אחרי קראו לי למינכן,לא יכול לפרט , משימה חשאית ,אני קולט שכל הצבא הגרמני סביב כפר האולימפיאדה , ויענו , כאילו שומרים על הספורטאים שלנו, בסוף כולם נהרגו, למה הם אנטישמים , זה למה . 

אחרי זה רבין התפטר, בטח התפטר  למה הייתה קלטת, , סליחה , סרט הקלטה שרואים שאשתו לאה הייתה עם פרס ,ורבין היה ממוטט ולא היה לו כוח להיות ראש ממשלה, למה כולם יצאו נגדו.

אחרי זה אמרו שלא היו הרוגים באנטבה ואחרי שהמצלמות כובו והלכו העיתונאים, הורדנו את הגופות מאחורה מההרקולס , עם יוני נתניהו והאחרים.אני והחבר'ה מהסיירת .

ככה גם היה בבופור , הייתי שם בלילה נלחמנו והרגנו  ת'מחבלים , חברים שלי מתו ליד , בבוקר אריק שרון אכל איתנו בארוחת בוקר ואמר תיכף יבוא בגין, מילה לא להגיד לו, למה הוא רגיש ואין לו ביצים של ברזל כמו של הצנחנים והגולנצ'יקים .

אתה קולט, אני אומר רק אמת , לא מורח אותך, אמרתי דקה, תן לי לסיים , תעשה אחרי זה מה בראש שלך.

בגין התפטר למה שיקרו לו שהיו הרוגים, איזה הרוגים, הפלנגות היו איתנו בהסכם והיה חפלות בלבנון והיה חופשי סמים והיה סבבה , אבל זה הפריע לאחרים שרצו גם , מה לא הבאנו מלבנון , טייפים, פאקטים של סיגריות, הכול . ובזול, לא כמו בארץ.

אחרי זה פרס עשה את התרגיל המסריח, בגללו נפלתי בבורסה חזק, הכול בגללו, בגללו גם אשתי עזבה אותי , אומרת שבגדתי. חיים רק פעם אחת אמרתי לה.

קרעה לי ת'צורה עם מזונות, למה התחיל הזה של זכויות האזרח וזכויות הנשים, איבכי עליהן, מכוערות .

כולם שקרנים, רמאים, מערך ומפא"י והסתדרות ומי שאתה לא רוצה .

אבל עכשיו זה שיא השיאים, התחילה איזו מחלה בסין, התחילו לאיים שהיא תבוא לארץ, אמרתי לחברים שלי , תקלטו שינפחו את הסיפור, למה אין חדשות מעניינות , שטויות , תפסיקו להפחיד.

אחרי זה ירדו אילו מהאוניה שהיה בה קורונה. נשבע לך הביאו אותם כדי שיהיה קצת אקשן, למה לא הייתה פה קורונה , אפילו לא אחד.

אחרי זה התחילו להגיד כל מי שהלך פה ושם, יענו התחילו לעקוב אחרינו והכי אני שונא שעוקבים אחריי או שואלים איפה אני, זה מדליק אותי רצח.

ואז אמרו שיש עקומת הידבקות ויש מונשמים ורק אחד גבר שבגברים זה יורם פלס פרופסור , אומר להם בפרצוף שהם משקרים ששפעת יותר גרוע ואף אחד לא ימות, גם לא באירופה.

אחרי זה התחילו להביא מספרים של מתים מאיטליה ואנגליה וישראל, תראו לי בעיניים, למה יש לי חבר באיטליה שאומר שהכול שטויות ואין כלום, אז למה לספר סתם, העיקר כדי למלא את החדשות וכבר לא הביאו את הפרופסור יורם פלס חוץ מפעם ב. למה הוא משתיק את כולם,

אחרי זה אמרו לא צריך מסכות, אחרי זה כן צריך מסכות ,הכול בגלל שהם משקרים, למה יש סיפור אחר יותר גדול, למה תגידו בפנים שאין קורונה , תפסיקו לשקר .

אמרו מאתיים מתים , מונשמים  וחולים , מצד שני מבתי חולים אומרים אין חולים, מילה שכולם משקרים, יש סיפור אחר, בעיניים שלי אני קולט שכולם משקרים.

זהו. מה קנס ? מה אתה רושם קנס ? למה אין לי מסכה ? למה אתה עם מסכה ? אל תעשה לי קטע שאתה צדיק . בוא לאוטו תראה שיש לי , ירדתי רק לשים רק כסף לחנייה , שנייה, למה אין מדחן ואיך אני ישלם, מה אתה נותן לי גם קנס על חנייה, תגיד כמה כסף יוצא לך מזה , כולם בקומבינה, קלטתי , כולם עליי, וואלה יופי. יודע מה לא מאמין לכם, לא שם מסכה , למה ראש הממשלה הזמין את כל המשפחה לבית הנשיא ובלי מסכות ? העיקר נופלים על האיש הקטן. שקרנים כולם. וואלה, אני רק יקלוט את הסיפור הגדול, אני יפוצץ לכם בפרצוף.נכתב על ידי
גילי רוזן
הדף נקרא 26 פעם
רוצה להגיב? התחברהירשמו עכשיו לדף!
מבטיחים לא לשלוח ספאם במייל,
רק סיפורים, שירים ועדכונים.

כניסה מהווה הסכמה לתנאי השימוש