הסיפור של עודד הבלונדיני

Photo by Sammy Williams on Unsplash / https://unsplash.com/@sammywilliams

Photo by Sammy Williams on Unsplash1


אני כבר לא זוכר איך ואיפה הכרתי את עודד הבלונדיני. רק יודע שבמקור הוא ירושלמי, שתמיד היה רזה מידי, שהוא גולש ושהוא הומו. הוא מיד מצא חן בעיני וידעתי שמה שלא יהיה, אני והוא חייבים להגיע למצב אינטימי.

ואולי היה שותף בדירה עם מישהו, לא זוכר, אולי אופיר, החבר הרקדן של טלי, חברת ילדותי שבאותו זמן היינו יזיזים לעת מצוא.

יכול להיות? כן! דרך טלי הכרתי את עודד הבלונדיני. היא לקחה אותי למסיבה על גג בפלורנטין ושם הכירה לי את אופיר הרקדן, החטוב והסקסי.

הורדנו צ'ייסרים של טקילה, שתינו בירה קרה מבקבוקים, העברנו ביננו ג'וינט גדול של גראס הידרו חזק, ואופיר סיפר שגר בניו יורק ולמד מחול עכשווי בג'וליארד, אבל עישן מריחואנה כל היום ולא טרח להתאמן.

"עישנתי כמו פרה," אמר ונשף את העשן הסמיך דרך הנחיריים.

"בטוח כמו פרה?" שאלה טלי, "לא כמו חזיר?"

"כמו פרה שוויצרית," אמר ולקח שאיפה עמוקה נוספת. צחקנו.

"אני יודע," לקחתי ממנו את הג'וינט, "עישנת כמו בואש ביער!", שאפתי מהג'וינט במהירות, נשפתי קיטור והשמעתי קולות של זברה במצוקה. נקרענו מצחוק.

"כמו בבון!" צרחה טלי והתחלנו לעשות קולות של קופים וחיות ג'ונגל מהגג לאנשים ההמומים שעברו למטה, ברחוב החשוך.

   טלי ראתה שאני נמשך לאופיר וסימנה לי שאורגיה אפשרית ביותר, אבל לא הסכמתי. באותו זמן אהבתי להטמין את יצריי הגאים בארון. אהבתי להרגיש גבר גברי ששולט בתשוקות ההומואיות שלו, ואפילו חשבתי שאוכל להמשיך כך לנצח, עד הרגע שהצטרף אלינו שותפו לדירה של אופיר, עודד הבלונדיני.

הוא נעמד לצדנו בפינת הגג בדממה, מתוק וקטן עם גופיה דקיקה, עור מושלם, תלתלים בלונדינים ועיניים כחולות, והרגשתי שאני נחנק מהשוקינג. לא הבנתי מיהו אליל המין הזה, שנעמד לצדי בטבעיות, זורח כמו בובה מהוליווד, ולוקח ממני את הג'וינט מבלי להתבייש. לפי האדישות של אופיר וטלי הבנתי שהוא חבר. הוא שאף עמוק והמתין עם הנשיפה, ובפעם הראשונה בחיי הרגשתי כיצד התשוקות הגאות שבתוכי מתפוצצות בבטן ומושפרצות מכל החורים. המשך יבוא.

(או שלא)נכתב על-ידי
איתי שקד
אמן, הרפתקן אמנות, כותב בכיף. גוגל: "סיפורי העיר"
הדף נקרא 126 פעמים
אהבתי חיבבתי
אין תגובות
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי