הסיפור של עודד הבלונדיני 55בפעם השניה שזה כמעט קרה ביננו, נסענו עודד ואני עם טלי למסיבה גדולה על החוף בבית ינאי. הגענו בדקות האחרונות של השקיעה. טלי למדה באותן שנים ריקוד באקדמיה למחול והיתה סטודנטית חופשיה, בדיוק כמוני. שנינו עשינו מיליון דברים חוץ מאשר להשקיע בלימודים: עבדנו קשה, בילינו בטירוף וחיפשנו את עצמנו בעולם, הכל, חוץ מלהתחייב לסיים את דרכנו האקדמאית.

למרות שהגיעה ממשפחה עשירה, טלי עבדה למחייתה כרקדנית מופעי אש במסיבות בכל הארץ. היה לה אוטו גדול מלא בציוד, תלבושות נוצצות ומכלי נפט מריחים ומידי פעם הצטרפתי אליה. 

למסיבה הזאת הצטרף אלינו גם עודד הבלונדיני, כי אופיר השתתף עם הקבוצה במופע המרכזי. כשהגענו, המסיבה כבר הייתה בעיצומה. בכניסה למתחם ההומה ישבה בעמדת הכרטיסים איילה רומי, שלמדה איתי רישום וצילום במכללה.

"אמיר! איזו הפתעה לראות אותך כאן. הגעת עם הרקדניות?"

"כן. חברה שלי, טלי, היא נערת האש."

"גדול!"

טלי חייכה.

"והבלונדיני החמוד אתכם?"

"כן, זה עודד, הגולש שלנו. אנחנו מלווים אותה לתוך הלילה. את מהמארגנים כאן?"

"לא, רק אחראית על הכניסה. אתם נכנסים בלי בעיה לכל האזורים," ונתנה לנו שלושה צמידים זרחניים. נכנסנו עם כל הציוד אל מאחורי הקלעים של במת המופעים.

   אופיר והקבוצה בדיוק ירדו והיו בהיי מטורף. הם צחקו, צרחו והשתוללו כאילו המופע עוד לא נגמר. שלפתי ג'וינט ענק והדלקתי בגאווה. תוך כדי עישון עזרנו לטלי להתמקם, להתלבש ולהכין את ציוד המופע. עודד שאף עמוקות מהג'וינט וחשבתי שהוא עומד להתעלף. חשתי בתשוקה עזה כלפיו, אבל הפעם, גם אם לא היה ברור לי מה זה אומר, הייתי חייב לעשות משהו.

ניגשתי אליו ותפסתי אותו בשתי הכתפיים, "תשאף מהג'וינט ותעביר אלי את העשן, מפה לפה. בסדר?"

הוא התבונן בי במבוכה, עיניו אדומות פצצה מהעישון. "בסדר," אמר ושאף כמה פעמים. הוא חיבק אותי בחושניות, היטה את ראשו והתקרב לנשיפה. חיבקתי אותו גם כן, בהתרגשות, פתחתי את הפה ובנשיקה חושנית עודד העביר אלי את עשן המריחואנה, שיחק עם הלשונות וליטף לי בעדינות את המפשעה. התרגשתי מאד. ההלם תפס אותי כמו זרועות דביקות של תמנון, עטף כמו ערפל מעמקים חושני ולא הרפה במתיקותו כל הערב.

הכל התנהל כמתוך סרט ישן, שחלף מול עיני בעודי שקוע בים של תשוקות. עודד ואני במסיבת חוף ביחד? שגעת בין הדקלים! האם אני רוצה אותו יותר מאשר את טלי? אורגזמה בכל החורים... מרוב שהייתי מעושן ומוצף ברגשות מענגים, לא ידעתי, איך להציג את עצמי בעולם; איך לשחק בין האנשים, מה לעשות, או איך לפנות אל עודד.

הלילה נמשך בכל הכוח. טלי עלתה להופיע עם הפוייזים והמקלות הבוערים, הקבוצה של אופיר עלו שוב וחוללו על הבמה בבכחנליות מרהיבה, מאות אנשים השתוללו לצלילי מוסיקת טראנס בתאורה מהבהבת. עודד חייך אלי מדי פעם. הוא היה על עננה אחרת, אך דלוק מתשוקה לא פחות ממני. כשישבתי על הספה מאחורי הקלעים בא לנשק אותי. כמעט התחלנו להתעסק שם בחשיכה, אך טלי בדיוק ירדה מהבמה עם אביזרי המופע בלהבות ועזרנו לה לכבות אותם. עזרנו לה לאסוף את כלי הנפט ובדי המופע ולהכניס את הציוד לשקיות. יצאנו מהמתחם ושמנו הכל באוטו הגדול. טלי סגרה את דלת הואן ונתנה לי נשיקה צרפתית ארוכה ומתוקה.

"תודה שאתם עוזרים לי ככה," אמרה בכנות וחייכה גם לעודד, שהשתרך אחרינו בלאות. כשנכנסנו למסיבה הראתה לאיילה רומי את הצמידים והשומרת הצבעונית חייכה אלינו.

"בשמחה, טלי, אנחנו נהנים מאד," השבתי וראיתי שעודד עדיין על ענן 9. המוסיקה סחפה את הלילה בפראות. אנשים רקדו סביבנו ללא הבחנה. טלי חייכה.

   "עכשיו," אמרה לפתע, "נלך להשתכר!" תפסה אותנו בשתי הידיים והחלה לרוץ לכוון הבר העמוס.

הקבוצה של אופיר כבר היו שם, צוחקים וצורחים באור הגדול. נגררנו אחרי טלי ונדחפנו בתור, והרגשתי כיצד התשוקה העמוקה שלי לעודד הבלונדיני, נשארה על הספה בחושך, מאחורי הקלעים.המשך יבוא.

(או שלא)נכתב על-ידי
איתי שקד
אמן, הרפתקן אמנות, כותב בכיף. גוגל: "סיפורי העיר"
הדף נקרא 81 פעמים
אהבתי חיבבתי
אין תגובות
בצע לוגין על-מנת להגיב כאן
הבו לי דף באקראי